Ana Sayfa Burs Veren Vakıflar Adıyaman’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

Adıyaman’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

311
0

Adıyaman’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Adıyaman il ve ilçelerde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Adıyaman’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Adıyaman’da öğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve [email protected] Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.
Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Adıyaman’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

ABUZER GİFFARİ KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI– – BAHÇELİEVLER MAH. 996.SOK NO: 12 02100 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ
ADIYAMAN KÜLTÜR VE İLİM VAKFI (A.K.İ.V.)HASTANE CAD. SEMT MARKET ÜSTÜ NO: 27 02000 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNİ DESTEKLEME VAKFIYENİPINAR 308 NO: 1 / 2 02000 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ
DURAK MENZİL KÜLTÜR EĞİTİM VE DAYANIŞMA VAKFIMERKEZ SIRATUT MAH. 410 NO: 14 / 1 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ
FATMA DİCLE VE RAMAZAN DİCLE YARDIMLAŞMA VAKFIPETROL MAHALLESİ ORGANİZE SAN 7 CD NO: 9 02100 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ
YİLDİRİM EĞİTİM SAĞLIK KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFISÜMEREVLER MAHALLESİ 17120 NO: 25 / 3 02100 MERKEZ /ADIYAMANADIYAMAN / MERKEZ

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Buradan Oy Verin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz