Burs Veren Vakıflar

Afyon’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

Afyon’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Afyon il ve ilçelerde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Afyon’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Afyon’da öğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.
Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Afyon’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

AFYON EĞİTİM VAKFI (AEV)DÖRTYOL 2078’İNCİ SOK NO: 11 / A MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
AFYON EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIDUMLUPINAR MÜDERRİS HASAN NO: 13 03200 MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
AFYON İLİM VE ARAŞTIRMA VAKFIHACI ABDURRAHMAN CEVİZALTI ÇEŞMESİ SK. NO: 33 03000 MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
AFYON İLME HİZMET VAKFIDUMLUPINAR TELEKOĞLU CAD. NO: 12 03000 MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM SAĞLIK VE BİLİMSEL ARAŞTIRMA VAKFIDUMLUPINAR MAHALLESİ KARAGÖZOĞLU CADDESİ GÜVEN APARTMANI NO: 14 / 6 03200 MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
CEYLAN EMET EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFILALA SİNANPAŞA MAH. MODA SOKAK NO: 5 BOLVADİN /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / BOLVADİN
ÇAY EĞİTİM KÜLTÜR DAYANIŞMA TANITMA VE KALKINDIRMA VAKFIAŞAĞI CUMHURİYET CD. NO: 53 03700 ÇAY /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / ÇAY
İSMAİL KÖYÜ İLİM VE HİZMET VAKFIİSMAİL KÖYÜ MERKEZ İSMAİL KÖYÜ MERKEZ MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
KOZLUCA KÖYÜ HÜSEYİN AĞA VAKFIKOZLUCA KÖYÜ . . NO: . MERKEZ /AFYONKARAHİSARAFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı