Ana Sayfa Burs Veren Vakıflar Ağrı’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

Ağrı’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

272
0

Ağrı’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Ağrı’da il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Ağrı’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Ağrı’da öğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve [email protected] Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.
Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Ağrı’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

AĞRI KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFIYAVUZ MAHALLESİ KAĞIZMAN CADDESİ 419. SOKAK NO: 10 / 2 04100 MERKEZ /AĞRIAĞRI / MERKEZ
KÜLTÜR ARAŞTIRMA DAYANIŞMA VE EĞİTİM VAKFI (KADEV)MÜFTÜSELİM ZİRAAT BANKASI ARKASI ESKİ SANAYİ CADDESİ 04600 ELEŞKİRT /AĞRIAĞRI / ELEŞKİRT
PATNOS KÜLTÜR EĞİTİM VE HİZMET VAKFIATATÜRK MAH. AĞRI-VAN CAD. HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI ÖZEL MURAT DERSHANESİ BİNASI KAT:1 04500 PATNOS /AĞRIAĞRI / PATNOS

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Buradan Oy Verin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz