Burs Veren Vakıflar

Amasya’da Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

Amasya’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Amasya il ve ilçelerde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Amasya’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Amasya’da öğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.
Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Amasya’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
AMASYA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIBAHÇELERİÇİ SİPAHİ CADDESİ ERİKLİ SOKAK NO: 14 / 1 05100 MERKEZ /AMASYAAMASYA / MERKEZ
MERZİFON KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI (MEKEV)SOFULAR MAHALLESİ SPOR SOKAK NO: NO/6 MERZİFON /AMASYAAMASYA / MERZİFON
MERZİFON SOSYAL DAYANIŞMA KALKINMA VE TANITMA VAKFI (MERZİFON VAKFI)MEHMETÇİK CAD. NO: 3 MERZİFON /AMASYAAMASYA / MERZİFON
SERDAR ZEREN EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIYÜZEVLER F.SİNAN SAĞIROĞLU SOK.TAŞDEMİR İŞHANI KAT:2 NO: 4 / 6 05100 MERKEZ /AMASYAAMASYA / MERKEZ
SULTAN BAYEZİD KÜLTÜR VAKFIŞEYHCUİ BOĞAÇHAN NO: 15 / 1 05100 MERKEZ /AMASYAAMASYA / MERKEZ
TAŞOVA EĞİTİM VE SOSYAL KALKINDIRMA VAKFIYEMİŞEN BELEDİYE CAD. NO: 2 / 2 05800 TAŞOVA /AMASYAAMASYA / TAŞOVA
Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı