Burs Veren Vakıflar

Artvin’de Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

Artvin’de burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Artvin’de il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Artvin’de üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Artvin’deöğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Artvin’de Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
ARHAVİ ÇARMIKLI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIMUSAZADE MAH. ŞEHİT ASTĞ. M.ALTANLAR CAD. NO: 1 08200 ARHAVİ /ARTVİN ARTVİN / ARHAVİ
ÇORUH KÜLTÜR EĞİTİM VE SOSYAL YARDIM VAKFIÇAYAĞZI MAHALLESİ HORON SOKAK NO: 11 / 5 08000 MERKEZ /ARTVİN ARTVİN / MERKEZ
NAZİME FAHRİ TALAT CEVDET ANADOL VAKFIESENKIYI MERKEZ MEVKİİ NO: 2 / 1 08600 HOPA /ARTVİN ARTVİN / HOPA
Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı