Burs Veren Vakıflar

Bolu’da Burs Veren Kurumlar-2019 Güncel Liste

Bolu’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Bolu’da il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Bolu’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Bolu’daöğrenci burslarını araştırarak Bolu’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Zorlu bir eğitim öğretim yılı daha başlamak üzere. Şimdiden burs veren vakıfları araştırarak önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bursiyer olabilirsiniz. Birden fazla kuruma başvuru yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. Sonuçta hangi kurum veya vakıftan burs alacağınızın garantisi yok.

Aşağıda yer alan listelerdeki kurum ve vakıfları ziyaret ederek burs başvuru forumunu doldurmanız burs başvurusu için yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Bolu’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
AKŞEMSETTİN HAZRETLERİ VAKFIYENİCE ORHAN ÇALIŞ GÖYNÜK /BOLU BOLU / GÖYNÜK
BOLU ABANT EĞİTİM VAKFIBEŞKAVAKLAR MAH. ULUBATLI SOK. ÖZÇELİK APT. 2 14100 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
BOLU ANADOLU TEKNİK EĞİTİM VAKFI (BATEV)BORAZANLAR MAHALLESİ EFES SOKAK. MODAKENT SİTESİ NO: 6 / B-2 14100 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
BOLU HAYIR İŞLERİ YAPMA VAKFIGÖLYÜZÜ MAHALLESİ İZZET BAYSAL CAD. NO: 201 / 201 14100 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
BOLU İLAHİYAT VAKFI (BOLİV)İHSANİYE ERTUĞRUL SK NO: 18 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
BOLU YILDIRIM BAYEZİD VAKFISÜMER MAHALLESİ ALACA SOKAK NO: 25 / A10 14100 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
EĞİTİM VE HAYIR HİZMETLERİ VAKFITABAKLAR MAH. İZZET BAYSAL CAD. GÜNEYKAYA PASAJI NO: KAT 2 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
GEREDE CEVAPLAR İLİM VE HAYIR VAKFI (GCİHVA)ORTA PR.DR.NECMETTİN ERBAKAN CADDESİ NO: 3 14900 GEREDE /BOLU BOLU / GEREDE
İLMİ ARAŞTIRMALAR HAYRETTİN-İ TOKADİ HAZRETLERİ VAKFIBAHÇELİEVLER ALEMDAR NO: 5 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
MUDURNU ŞEYH-ÜL İMRAN VE KÜLTÜR TANITMA VAKFIBÜYÜKCAMİ MAHALLESİ ANKARA CADDESİ NO: 69 / – 14800 MUDURNU /BOLU BOLU / MUDURNU
ŞULE EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIKÜLTÜR MH. EĞİTİM SK. NO: 4/2 / 2 14100 MERKEZ /BOLU BOLU / MERKEZ
YENİÇAĞA EKREM DOĞANAY İLME VE KUR’ANA HİZMET VAKFIASILBEY 26.SOKAK NO: 4 14650 YENİÇAĞA /BOLU BOLU / YENİÇAĞA
YENİÇAĞA KÜLTÜR KALKINMA VE DAYANIŞMA VAKFI (YENKAV)ASILBEY MAHALLESİ HÜKÜMET KONAĞI 14650 YENİÇAĞA /BOLU BOLU / YENİÇAĞA
YENİÇAĞA YAŞAR ÇELİK VAKFI (YAÇEV)ASILBEY SULTANREŞAD CADDESİ NO: 83 14650 YENİÇAĞA /BOLU BOLU / YENİÇAĞA

Bolu’da burs veren vakıflar dernekler yukarıda listelenmiştir. Bunun haricinde ikametiniz olan yer veya okuduğunuz yerde burs veren vakıflara da başvuru yapmanız burs alma ihtimalini de güçlendirecektir. Burs başvuru yaparken bunu dikkate almalısınız.

Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı