Burs Veren Vakıflar

Çankırı’da Burs Veren Kurumlar-2019 Güncel Liste

Çankırı’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Çankırı’da il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Çankırı’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Çankırı’daöğrenci burslarını araştırarak Çankırı’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Zorlu bir eğitim öğretim yılı daha başlamak üzere. Şimdiden burs veren vakıfları araştırarak önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bursiyer olabilirsiniz. Birden fazla kuruma başvuru yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. Sonuçta hangi kurum veya vakıftan burs alacağınızın garantisi yok.

Aşağıda yer alan listelerdeki kurum ve vakıfları ziyaret ederek burs başvuru forumunu doldurmanız burs başvurusu için yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Çankırı’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
DR. M. EKREM DIMBILLOĞLU ÇANKIRI ŞEHRİ ÖĞRENCİLERİNE VE FAKİRLERE YARDIM VAKFIMİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ NO: . / . 18100 MERKEZ /ÇANKIRI ÇANKIRI / MERKEZ
ÇANKIRI ÜNİVERSİTESİ VAKFI (ÇÜVAK)CUMHURİYET TEYYARE CADDESİ NO: 13 18100 MERKEZ /ÇANKIRI ÇANKIRI / MERKEZ
ÇANKIRI İLİM KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFIABDUL HALIK RENDA REFİKSAYDAM CAD. NO: 6 / 2 MERKEZ /ÇANKIRI ÇANKIRI / MERKEZ
İMAM HATİP LİSESİ VE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE YARDIM VAKFIBUĞDAY PAZARI MAHALLESİ ŞEHİT EYÜP GÖNEN CADDESİ AKÇAKAYA VİZYON APT. NO: 1 / 3 18100 MERKEZ /ÇANKIRI ÇANKIRI / MERKEZ

Çankırı’da burs veren vakıflar dernekler yukarıda listelenmiştir. Bunun haricinde ikametiniz olan yer veya okuduğunuz yerde burs veren vakıflara da başvuru yapmanız burs alma ihtimalini de güçlendirecektir. Burs başvuru yaparken bunu dikkate almalısınız.

Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı