Burs Veren Vakıflar

Çorum’da Burs Veren Kurumlar-2020 Güncel Liste

Çorum’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Çorum’da il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Çorum’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Çorum’daöğrenci burslarını araştırarak Çorum’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Zorlu bir eğitim öğretim yılı daha başlamak üzere. Şimdiden burs veren vakıfları araştırarak önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bursiyer olabilirsiniz. Birden fazla kuruma başvuru yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. Sonuçta hangi kurum veya vakıftan burs alacağınızın garantisi yok.

Aşağıda yer alan listelerdeki kurum ve vakıfları ziyaret ederek burs başvuru forumunu doldurmanız burs başvurusu için yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Çorum’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2020

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
AHLATCI EĞİTİM SAĞLIK VE YARDIMLAŞMA VAKFI (AHLATCI VAKFI)EĞRİDERE CAD. NO: 7 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
ALACA HİZMET VAKFIDENİZHAN MAHALLESİ SUNGURLU CADDESİ NO: 31 19600 ALACA /ÇORUM ÇORUM / ALACA
ALACA İMAM HATİP LİSESİ KURMA VE KORUMA VAKFIGÜNHAN MAHALLESİ MİMARSİNAN SOKAK NO: 4/C 19600 ALACA /ÇORUM ÇORUM / ALACA
ÇORUM ÇAĞRI EĞİTİM VAKFIYENİYOL MAHALLESİ GAZİ 1. SOKAK NO: 9 / 2 19000 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
ÇORUM HİTİT VAKFIKARAKEÇİLİ MAH. FUAR CAD. ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI BİNASI NO: 2 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
ÇORUM İMAM HATİP LİSESİ VE ILAHİYAT FAKÜLTESİ KURMA VE KORUMA VAKFIYENİYOL GAZİ CADDESİ KÜÇÜKPARK İŞHANI NO: 42 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
ÇORUM UHUVVET KÜLTÜR EĞİTİM VAKFIÇÖPLÜ MH 4. UÇ SK 4. UÇ ÇIKMAZI NO: NO:.4 / 1 19100 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
DR. DURSUN UGAN VE SUZAN ESMER UGAN EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIULUCAMİ MAH ULUCAMİ NO: 5 19500 OSMANCIK /ÇORUM ÇORUM / OSMANCIK
EHLİ BEYT KÜLTÜRÜNÜ TANITMA GELİŞTİRME VE YAYMA VAKFIKALE EMEK CAD. NO: 38 / 1 19100 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
HACI SIDDIK IŞIK VE FATMA HAYRİYE IŞIK VAKFIMERKEZ MERKEZ BUHARAEVLER MH. BUHARAEVLER 20.SOK ESİLA SİTESİ NO: 15 / 2 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
İSKİLİP EBUSSUUD KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFIHACIPİRİ MAHALLESİ ATIF HOCA SOKAK NO: 10 19400 İSKİLİP /ÇORUM ÇORUM / İSKİLİP
OSMANCIK KOYUNBABA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIGEMİCİ MAHALLESİ ERGENEKON CADDESİ NO: 27 19500 OSMANCIK /ÇORUM ÇORUM / OSMANCIK
SELAHATTİN KALELİ KÜLTÜR EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA VAKFI (KALELİ VAKFI)ÇEPNİ İNÖNÜ NO: 136 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ
YETSAN EĞİTİM KÜLTÜR VAKFIAKKENT ANKARA YOLU BULVARI NO: 66 MERKEZ /ÇORUM ÇORUM / MERKEZ

Çorum’da burs veren vakıflar dernekler yukarıda listelenmiştir. Bunun haricinde ikametiniz olan yer veya okuduğunuz yerde burs veren vakıflara da başvuru yapmanız burs alma ihtimalini de güçlendirecektir. Burs başvuru yaparken bunu dikkate almalısınız.

Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı