Burs Veren Vakıflar

Edirne’de Burs Veren Kurumlar-2019 Güncel Liste

Edirne’de burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Edirne’de il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Edirne’de üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Edirne’deöğrenci burslarını araştırarak Edirne’de burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Zorlu bir eğitim öğretim yılı daha başlamak üzere. Şimdiden burs veren vakıfları araştırarak önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bursiyer olabilirsiniz. Birden fazla kuruma başvuru yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. Sonuçta hangi kurum veya vakıftan burs alacağınızın garantisi yok.

Aşağıda yer alan listelerdeki kurum ve vakıfları ziyaret ederek burs başvuru forumunu doldurmanız burs başvurusu için yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Edirne’de Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
DAĞLI HALİL VAKFIMESCİT MAH. ETHEMİ SOKAK NO: 51 UZUNKÖPRÜ /EDİRNE EDİRNE / UZUNKÖPRÜ
EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFIUMUR BEY MAHALLESİ MİMAR SİNAN CADDESİ HATİCE HATUN SOKAK NO: 4 / 1 22100 MERKEZ /EDİRNE EDİRNE / MERKEZ
HASAN SEZAİ TEKNİK İLİM VE İRFAN VAKFIBABADEMİRTEAŞ MH HOCAKİ CAMİ SOK. NO: 8 22030 MERKEZ /EDİRNE EDİRNE / MERKEZ
KEŞAN DİYANET VAKFI– – MUSTAFA KEMAL PAŞA RASİM ERGENE CADDESİ BEYAZ SOKAK NO:9 NO: 9 / 1 22800 KEŞAN /EDİRNE EDİRNE / KEŞAN
SULTAN 2. MURAT HAN İLİM KÜLTÜR VE ÇEVRE VAKFIDİLAVERBEY MAH DARÜLHADİS CAD. NO: 49 MERKEZ /EDİRNE EDİRNE / MERKEZ
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VAKFI (TÜVA)1. MURAT MAHALLESİ GÜNGÖR MAZLUM CADDESİ BAŞARI 77 SİTESİ D BLOK D:2 NO: 40D / 2 22030 MERKEZ /EDİRNE EDİRNE / MERKEZ
UZUNKÖPRÜ’YE HİZMET VAKFI– – HALİSEHATUN ANABACI CAD. BELEDİYE İŞ MERKEZİ KAT:2 NO: 11/1 / 25 22200 UZUNKÖPRÜ /EDİRNE EDİRNE / UZUNKÖPRÜ

Edirne’de burs veren vakıflar dernekler yukarıda listelenmiştir. Bunun haricinde ikametiniz olan yer veya okuduğunuz yerde burs veren vakıflara da başvuru yapmanız burs alma ihtimalini de güçlendirecektir. Burs başvuru yaparken bunu dikkate almalısınız.

Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı