Burs Veren Vakıflar

Erzincan’da Burs Veren Kurumlar-2019 Güncel Liste

Erzincan’da burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, Erzincan’da il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi Erzincan’da üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için Erzincan’daöğrenci burslarını araştırarak Erzincan’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Zorlu bir eğitim öğretim yılı daha başlamak üzere. Şimdiden burs veren vakıfları araştırarak önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bursiyer olabilirsiniz. Birden fazla kuruma başvuru yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. Sonuçta hangi kurum veya vakıftan burs alacağınızın garantisi yok.

Aşağıda yer alan listelerdeki kurum ve vakıfları ziyaret ederek burs başvuru forumunu doldurmanız burs başvurusu için yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

Erzincan’da Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

Vakıf AdıAdresiİl İlçe
BİDAYET İSLAMİ İLİMLER ORTA VE YÜKSEK EĞİTİM VAKFIATATÜRK NERİMTOMBUL CADDESİ NO: 46 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
ERZİNCAN GÜNDÜZALP KÜLTÜR EĞİTİM VAKFIATATÜRK MAHALLESİ FEVZİPAŞA CADDE BÜYÜK ÇARŞI KAT 1 NO: 131 MERKEZ ERZİNCAN 131 24000 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
ERZİNCAN HAYRA HİZMET VE DAYANIŞMA VAKFIATATÜRK 353.SOK NO: 8 24000 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
ERZİNCAN ÜNİVERSİTE VAKFIKIZILAY SÜLEYMAN DEMİREL İŞ MARKEZİ KAT 1 8 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
FATİH İLİM ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFIATATÜRK 365. SOKAK NO: 6 24040 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
HACE GÜL VAKFIYENİMAHALLE 305 NO: 48 24000 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ
TERZİ BABA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIÇUKURKUYU SARIGÖL RECEP TAYYİP ERDOĞAN CADDESİ NO: 8 24000 MERKEZ /ERZİNCAN ERZİNCAN / MERKEZ

Erzincan’da burs veren vakıflar dernekler yukarıda listelenmiştir. Bunun haricinde ikametiniz olan yer veya okuduğunuz yerde burs veren vakıflara da başvuru yapmanız burs alma ihtimalini de güçlendirecektir. Burs başvuru yaparken bunu dikkate almalısınız.

Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı