İstanbul'da Burs

İstanbul Arnavutköy’de Burs Veren Kurumlar – 2019 Güncel Liste

İstanbul Arnavutköy’de burs veren kurumları inceleyeceğimiz bu yazımızda, İstanbul Arnavutköy’de il ve ilçelerinde Burs veren vakıf ve kurumlara değineceğiz.

Birçok kişi İstanbul Arnavutköy’de üniversite öğrencilerine burs veren kurumları şu günlerde araştırma içerisine Girmiştir. Bizde sizler için İstanbul Arnavutköy’deöğrenci burslarını araştırarak Afyona’da burs veren vakıfları aşağıda tablo halinde yer verdik. Öncelikle belirtmekte de fayda var,

  • Bunlardan birinci husus bazı burs veren vakıflar; üniversite öğrencilerine burs ya da lise öğrencilerine burs olarak ayrı kontenjanlar açmaktadır.
  • İkinci husus olarak her vakıf bir ya da iki dönem olarak burs başvuruları açmakta sadece bu dönemlerde burs başvurularını kabul etmektedir. Başvuru tarihlerini geçirmezseniz burs alma şansınız artacaktır.
  • Üçüncü olarak, başarı durumunuzu gösteren Transkript dökümü isteyebilirler. Eğer trankript notlarınız iyi ve zayıf dersiniz yoksa burs başvurularını değerlendirirken üst sıralarda olacaksınız.
  • Dördüncü husus ise ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ailenizin Bordo Dökümünü isteyebilirler. Eğer ailenizin gelir durumu iyi ise başvuran adaylar arasında son sıralarda yer alabilirsiniz. Bu gibi pek çok önemli noktalar vardır.

Aşağıda yer alan Burs Veren Vakıfların listesi; https://www.vgm.gov.tr/vakiflar/sayfalar/burs-veren-vak%c4%b1flar.Aspx URL adresi üzerinden alınmıştır. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilir ve admin@krediburs.com Adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan 3000+ vakıf bulunduğundan tet tek kontrol etme şansımız olmamıştır. Aralarında FETO-PYD terör örgütüne ait olan vakıflar olabilir. Gördüğünüz yasaklı vakıfları da bu mail adresinden bize bildirirseniz listemizden kaldırmamıza yardımcı olursunuz.

İstanbul Arnavutköy’de Geri Ödemesiz Karşılıksız Burs Veren Kurumlar! Güncel Liste 2019

ATASER EĞİTİM VAKFI (AEV)HADIMKÖY ÜRGÜPLÜ NO: 7 ARNAVUTKÖY /İSTANBULİSTANBUL / ARNAVUTKÖY
DEMİRCİ EĞİTİM VAKFI (DEV)BOLLUCA MAHALLESİ MAVİ GÖL CADDESİ 450 ADA 1 PARSEL NO: 108 / A1-BLOK 34287 ARNAVUTKÖY /İSTANBULİSTANBUL / ARNAVUTKÖY
HADIM KÖY KÜLTÜREL KALKINMA SAĞLIK VE SOSYAL DAYANIŞMA VAKFIHASTANE MAH. TURGUT ÖZAL CAD. NO: 1 ARNAVUTKÖY /İSTANBULİSTANBUL / ARNAVUTKÖY
HİKMET ERSAN VAKFIHADIMKÖY METİN OKTAY NO: 3 / 1 ARNAVUTKÖY /İSTANBULİSTANBUL / ARNAVUTKÖY
MİR’AT-ÜL KUR’AN EĞİTİM VAKFI (MİRKEV)MAVİGÖL MH. EYÜP SULTAN CD. SAADET SOKAK NO: 15 / 3 ARNAVUTKÖY /İSTANBULİSTANBUL / ARNAVUTKÖY
Etiketler
Photo of admin
admin
Merhaba değerli ziyaretçi! Umarım istediğin bursu bulabilirsin. Eğer aklına takılan ve sormak istediğin bir durumda konu altına yorum bırakabilirsin. Sana yardımcı olmak için buradayım!
2 Yorum
    1. Merhaba arama kısmında ilinizi bulup burs veren Vakıfları seçin ve size yakın vakıflarla bizzat gidip başvuru formlarını alarak yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı